AKFA GIDA

Samsun sebze ve meyve halinde işe başladığımız 2009 yılından bugüne belirli kalite standartlarından taviz vermeden toptan sebze ve meyve tedariği için titiz bir şekilde çalışıyor, bölgemizde en iyi potansiyel müşteri portföyü ile istikrarlı büyümeyi sürdürüp, çalışmamıza yardımcı olan belirli değerlere bağlı kalarak hizmet veriyoruz. Ana felsefelerimizden biri taze yiyecekler etrafında dönüyor. Yaptığımız işin kalbinde toptan sebze ve meyve ürünlerini özveri ile üreticiden tüketiciye ulaştırmak yatıyor…

Akfa Gıda San.Tic.Ltd.Şti.

Samsun Sebze Meyve Hali içerisinde 750 m2 kapalı alan ve soğuk hava depolama imkânı ile toptan taze sebze meyve ve yeşillik satışı yapmaktadır.
Ayrıca işletmelerin Taze sebze meyve ve yeşillik ihtiyaçlarını 8 araç 32 deneyimli personel ile adresinize, İstenilen zamanda tedarik etmekteyiz.

Çözüm ortağınız olmak istiyoruz,

– Değişim garantili
– Ödeme kolaylığı
– Hal fiyatlarıyla
– Tarladan kapınıza hep taze
– Sizin istediğiniz zamanında

Ailemiz 2009 yılında gıda sektörüne AKFA GIDA ile giriş yaptı.
Bu başlangıç ile ilk hedefimiz olan ‘yerinde satış’ hizmeti ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Sebze ve Meyve Hali’nde toptancı olarak başladı.
Her zaman yerel olarak taze bir toptancı olmasına rağmen, 2013 den bugüne Samsun da kapsamlı bir ürün yelpazesine sahip olan ve çeşitli ulusal müşterilerimize ulusal çapta tedarik eden tam teşekküllü bir sebze ve meyve tedarikçisidir!
Genişlettiğimiz hacimler sadece ürün yelpazemizde değil , iş gücümüz ve araç filomuzda da kendini göstermiştir. Bu sayede şehrimizde faaliyet gösteren ulusal marketler, Toptancı marketleri, Ulusal ve bölgesel oteller, Restoran ve Catering firmalarının büyük bir bölümüyle de aktif çalışmaktadır.Düzenli iş ilişkilerini geliştirmek ve başarımızın sürekliliği için inandığımız bazı değerler vardır. Bunlar;

Sorumluluk

Akfa Gıda, ahlaki çalışma uygulamalarına tamamen bağlıdır Kendi işimizde şeffaflığın ve iş kanunları çerçevesin de yükümlülüklerimize uygun olarak çalışmak ve tüm haksızlıkların üstesinden gelmeye yönelik yaklaşımımızda bulunmaya kararlıyız.

ÇEVRE

Çevreyi seviyoruz!

Dolayısıyla, çevre üzerindeki etkimizi ciddiye alıyoruz ve emisyonlarımızı en aza indirgemek için elinizden gelen her şeyi yapıyoruz.

BAŞARI


Bir başarı, sert tutum, en üst kalite için keskin bir göz ve net tavır ile oluştuğuna inanıyoruz. Eksik motive ve bilinçsiz çalışma başarısızlığı ve karamsarlığı getireceğini biliyoruz. Bunun için her şeyden önce kendi içinde ekip ruhu oluşmuş bir takım, Müşterileriniz için mümkün olan en iyi hizmeti sunmanın yanı sıra bu süreçte iyi bir kahkaha atmaya çalışan motivasyonu yüksek bir ekibin çalışması ile olacağının farkındayız.